Джамала - Очима (Сингл)
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Джамала – Очима (Сингл)

Сьогодні в Інтернеті було оприлюднено нову пісню співачки Джамали під назвою «Очима». Композиція, музику і слова для якої написала сама виконавиця, стала першим офіційним синглом з майбутньої платівки Джамали, робота над якою наразі триває. Співачка разом зі своїми музикантами обіцяє видати новий альбом вже восени 2015 року, а також влаштувати великий тур на його підтримку.

Нова, сповнена алегорій композиція проводить паралелі між любов’ю до дівчини та до своєї країни, зачіпає емоційну складову зради, пошуку шляху додому, що є дуже особистим для співачки із кримськотатарським корінням.

«У кожної книги є перша глава. «Очима» – це перша глава мого нового альбому. Вона дещо привідкриває завісу таємниці, готує вас до нової порції моїх роздумів і переживань. Я не перестаю задаватися питаннями і задавати їх іншим. Хтось може подумати, що це романтична пісня про зраду. Так, можливо, в якомусь сенсі так воно і є. «Закохалась на хвилину я очима», «і тобі не обіцяла я нічого» – та це ж верх легковажності, скажете ви, і в чомусь, напевно, будете праві. Тільки от де знаходиться межа? Чи можна зрадити одним лиш поглядом? Словом, нехай кожен сам робить висновки», – прокоментувала нову пісню Jamala.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно мала місце ще одна прем’єра від популярної співачки – новий кліп на пісню «Заплуталась» з останнього EP «Дякую», який ви можете переглянути на нашому сайті за наступним посиланням.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/198298424″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *