Джамала - Дякую
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Джамала – Дякую (EP)

Сьогодні світ побачив новий міні-альбом «Пробач» відомої української співачки Джамали. Як розповіла сама виконавиця, хоча їй і ближче до душі класичні повноформатні релізи, проте вона наразі гостро відчуває потребу слухачів у її музиці, адже з моменту виходу її другого студійного альбому All or Nothing пройшло вже досить багато часу. «Шанувальники чекають, і я вже готова дати їм нову музику. Вона інша і за звучанням, і за текстами, ще більш особиста. Я хочу вийти на новий рівень комунікації зі своїм слухачем, стаю ще більш відвертою», – розповіла Jamala.

Варто зазначити, що свіжий музичний матеріал співачки дещо відрізняється від характерної для її творчості стилістики, адже новий міні-альбом «Пробач» має здебільшого електронне звучання. Він вмістив у себе шість авторських композицій, виконаних українською, російською та англійською мовами. Саундпродюсером релізу виступив фронтмен групи TheManeken Євген Філатов.

Нагадаємо, що кілька днів тому Джамала виклала в Інтернет титульну україномовну пісню зазначеного EP під назвою «Заплуталась». «Композиція народилася півтора роки тому, після мого повернення з острова Балі. Я написала її, надихнувшись своїми власними переживаннями, балійською філософією, постійно бурхливим океаном, котрому байдуже на людей і власне самими мешканцями чарівного Балі, які не плачуть, навіть, коли хтось помирає», – розповіла співачка.

Послухати живе виконання нових композицій ви зможете 3-го жовтня 2014 р. в столичному клубі Sentrum. У рамках відкриття нового сезону радіо «Аристократи» відбудеться концертна презентація нового міні-альбому Джамали «Дякую».


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *