Джамала - Чому квіти мають очі
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Джамала – Чому квіти мають очі

Українська співачка кримсько-татарського походження Джамала презентувала глядачам свою нову відео роботу на пісню «Чому квіти мають очі». Свіжий кліп створено за мотивами і в характерній атмосфері історичної кінострічки режисера Олеся Саніна під назвою «Поводир», у якій Джамала виконала одну з ролей. В основі стрічки розповідь про події 80-річної давнини, коли під Харковом проводилась секретна операція по розстрілу трьохста кобзарів-мандрівників. Саме на фоні цих трагічних подій глядач стає свідком історії про сліпого музиканта, естрадну діву і маленького сліпого хлопчика, якого розшукує влада. Рятуючи хлопчика, кобзарю нічого не залишається, як взяти його за свого поводиря. «Я дуже хочу, щоб ми виносили уроки з історії. Скільки горя і страждань приносили людям жорстокі можновладці, якими непростими були епохи… Давайте будемо робити правильні висновки», – закликала Джамала.
«Ніколи на знімальному майданчику я не бачила такої кількості талановитих і одночасно професійних людей, тож я вважаю, що мені в цьому плані дуже пощастило. Хочу сказати величезне дякую режисерам Олесю Саніну та Денису Захарову, операторам Сергію Михальчуку і Дмитру Саніну, художнику по костюмах Галині Отенко, гримеру Ірині Солодовській та всім, хто долучився до створення відео. Особлива вдячність Максиму Асадчему з Pronto Film за надані кадри зі стрічки», – коментує створення свого нового кліпу співачка.
У відео глядач також може побачити досить інтимний момент поцілунку Джамали із виконавцем головної ролі, американським актором Джеффом Бареллом. «Я, чесно кажучи, дуже хвилювалась, коли ми знімали цей момент, – розповідає про романтичний епізод співачка. – Я себе заспокоювала тим, що актриси ще не таке у кадрі роблять», – посміхається вона. Джеф, який тільки-но повернувся зі зйомок стрічки Ларса фон Тріера, навіть не підозрював, що для його опонентки це перша роль у кіно і відповідно перший поцілунок під прицілом кінокамер. Але він відчув хвилювання Джамали, і навіть тихенько спитав у неї «Is it your first kiss, isn’t it ?» Але потім, за словами самої виконавиці, все пішло просто чудово.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Джамала, музика українською, украинская музыка, Jamala, Джамала – Чому квіти мають очі, новий кліп Джамали, Джамала 2014, Поводир

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *