Джалапіта – Колядка «Пампапарапарам»
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Джалапіта – Колядка «Пампапарапарам» (Lyric відео)

Раді представити вам ранішню порцію світлого настрою – нову осучаснену версію колядки «На Йорданській Річці» під оновленою назвою «Пампапарапарам» у виконанні львівського етно-рок гурту «Джалапіта». Записом, зведенням та мастерингом новинки займався Mike Kravets зі студії MuzProduction.

Як ви вже напевно здогадалися, в основу твору покладено стародавню різдвяну колядку, яку учасники «Джалапіти» оздобили своїм жвавим «Пампапарапарам» у приспіві та продемонстрували слухачам інакше бачення її загального аранжування. Варто зазначити, що новий сингл львівських музик поширюється в Інтернеті у форматі Lyric Video (відеоряд із текстом пісні), але і тут учасники гурту та творці ролику підійшли до питання креативно, тож у приспіві оновленої колядки відтепер жваво затанцювали запальні різдвяні олені. До речі, анімаційне відео створив та змонтував вищезгаданий Mike Kravets.

«Урочиста прем’єра колядки від «Джалапіти»! Щойно з п’єца:) Бажаємо вам теплого Різдва Христового та гарної зими загалом! Слухайте українське!» – привітали слухачів в анотації до колядки «Пампапарапарам» музиканти.

Загалом у записі свіжої композиції брали участь: Соломія Чубай (вокал), Лука-Теодор Гануляк (барабани та перкусія), Сашко Главацький (гітара), Андрій Коник (бас) та Андрій Дзятко (віолончель).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *