Димна Суміш – Зламані
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Димна Суміш – Зламані (Сингл)

Хто б міг подумати, культові альт- рокери з гурту «Димна Суміш» дуже несподівано презентували в Інтернеті свій новий авторський трек під назвою «Зламані», який просто-таки миттєво розлетівся соціальними мережами. Свіжа робота стала першим офіційним релізом команди за сім з лишком років перебування у творчій відпустці.

Які тільки дива не трапляються у Дні народження, тим паче якщо він не у кого-небудь, а у Саши Чемерова, незмінного фронтмена «Димної Суміші». Так, саме сьогодні музиканту, який наразі живе і творить у Сполучених Штатах Америки, виповнилося 35 років і саме до цього ювілею було приурочено видання згаданого гарячого треку «Зламані». Ми зі свого боку також приєднуємось до численних привітань артисту та бажаємо йому виключно корисного музичного та життєвого досвіду, а також ніколи не згасаючого запалу.

Нагадаємо, що наразі Олександр Чемеров мешкає в Лос-Анджелесі, де займається творчістю у рамках свого іншого гурту The Gitas, з яким зовсім скоро обіцяє видати цілий студійний альбом.

Повертаючись до композиції «Зламані», варто зазначити, що її запис, а точніше запис інструментальних партій, відбувався на столичній студії Bobina Records, а вокал Олександр вже писав за океаном – на каліфорнійській студії The Rattle Room, де також відбувався фінальний мастеринг матеріалу. Пісню «Зламані», скоріше за все, ще рано називати передвісником повноцінного реюніону «Димної Суміші», але інші музиканти проекту обіцяють організувати великий концертний тур, коли у їхнього фронтмена вийде приїхати до України. Слідкуйте за новинами!

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *