Димна Суміш – О Боже Мій
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Димна Суміш – О Боже Мій (Сингл)

«О Боже мій, я не знаю, чи живий чи вмираю», адже культові гранжові альтернативщики з «Димної Суміші» випустили другий сингл за місяць! І це після семи з гаком років перебування у творчій відпустці, виходу з якої, до речі, так ніхто офіційно і не оголошував. Але якщо команда продовжить радувати прихильників все новим і новим матеріалом зі схожою періодичністю, ніхто зі слухачів, певне, не буде проти такого «відпочинкового» статусу їхніх улюбленців.

Нагадаємо, що лідер «Димної Суміші» Саша Чемеров наразі живе і творить у заокеанському Лос-Анджелесі та донедавна займався виключно своїм іншим англомовним муз-проектом The Gitas. У своєму коментарі до новинки він розповів, що станом на зараз не збирається зупинятися на синглах «Зламані» та «О Боже Мій» і вже готує з хлопцями ще декілька студійних композицій. Проте точних дат та подальшої долі композицій музикант поки що не називає, з огляду на зайнятість кожного з учасників «ДС» та велику відстань до України. «Точно можу сказати, що буде ще декілька свіжих пісень. Може назбирається навіть на цілий альбом. А може і зовсім до концертів дійде, можливо вже у наступному році», – інтригує прихильників фронтмен «Димної Суміші».

Цікаво, що новинка «О Боже Мій», якщо до неї краще придивитися, вже зустрічалася у минулому вітчизняним меломанам, адже було присутньою у репертуарі ще одного проекту Сашка під назвою Vkrayst.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Світлана Нарциз says:

    Димна суміш – це феномен сучасної української музики. Дуже сподіваюся, що вони продовжать творити і надалі. А ще хочу на концерт))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *