Дикі Серцем – Запам'ятай цю мить
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Дикі Серцем – Запам’ятай цю мить (Сингл)

Львів’яни з гурту «Дикі Серцем» закликають слухачів запам’ятовувати абсолютно кожну миттєвість свого буття без жодних виключень, адже справжнє життя завжди йде з нами у ногу, воно тільки тут і тепер. Відповідно до цього, ми маємо прагнути цілком і повністю викреслити поняття буденності з нашого лексикону, освітлювати кожен день внутрішнім світлом та не брати до голови дурниць. Безперечно, кожній людині надзвичайно важливо відчувати щастя та гармонію, а досягти цього їй можуть допомогти тільки оточуючі близькі люди. Саме таку основну ідею заклали у своїй новій пісні під назвою «Запам’ятай цю мить» учасники команди «Дикі Серцем».

Роботу над своєю новинкою музиканти завершили наприкінці вересня, представивши її слухачам вітчизняних радіостанцій, а за деякий час композиція стала доступною і для завантаження до ваших музичних девайсів. Як зазначає учасник проекту «Голос Країни» та лідер гурту Роман Милян, цей трек за своєю суттю є центральною композицією майбутнього міні-альбом «Диких Серцем», робота над яким наразі триває. «Слова пісні «Запам’ятай цю мить» я писав по дорозі на озеро Світязь. Там відпочивали мої батьки, а у мене вийшло вирватися до них всього на декілька днів. Надихнуло, напевно, розуміння того, що потрібно цінувати кожну мить, проведену разом з близькими», – розповів він. За словами співака, дана композиція характеризує зміни у звучанні колективу та його аранжуваннях, тож йому було би дуже цікаво почути відгуки професіоналів та звичайних меломанів. До речі, якщо у вас виникне бажання залишити свої враження від почутого, зробити це можна або ж у спільнотах гурту «Дикі Серцем» у соціальних мережах, або ж просто на цій сторінці трохи нижче.

Додамо, що нещодавно «Дикі Серцем» вирушили презентувати нову пісню «Запам’ятай цю мить» наживо і наступними точками призначення на шляху команди стануть Луцьк та Львів, 29 жовтня та 5 листопада відповідно. Не пропустіть!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *