Дикі Серцем – Урок сторіч
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Дикі Серцем – Урок сторіч (Сингл)

Учасник цьогорічного сезону вокального шоу «Голос Країни» Роман Милян разом з музикантами свого гурту «Дикі Серцем», поділився з усіма вітчизняними меломанами своїм новим студійним синглом під назвою «Урок сторіч». За словами музикантів, їхня свіжа композиція за своєю суттю є криком душі та невід’ємною частиною нашої історії, а присвятити її було вирішено всім українським військовим, що воюють на сході нашої держави.

«Сьогоднішня ситуація змусила всіх нас подорослішати і переоцінити життя, особливо це стосується тих сімей, які відпустили своїх синів та чоловіків на війну. Я бачив не одну пролиту сльозу, коли відправляли наших чоловіків на передову, та бачив сльози щастя, коли ті верталися назад. Я постарався максимально передати ті відчуття в пісні. Вірю в те, що ми зможемо пишатись нашою країною, як і вона нами», – розповів про нову пісню «Урок сторіч» лідер «Диких Серцем».

І хоча минулої неділі Роман припинив свою участь у телевізійному проекті «Голос Країни», у будь-якій ситуації варто шукати виключно позитивні моменти, що, власне, і зробив співак, який наразі зможе приділяти ще більше часу і зусиль саме діяльності гурту «Дикі Серцем». Вокаліст колективу вже встиг анонсувати появу ще більшої кількості нового матеріалу самим найближчим часом, а також відчутні у ньому стилістичні експерименти зі звучанням. Не пропустіть!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *