Дикі Серцем – Ти моя історія
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Дикі Серцем – Ти моя історія (Сингл)

Музиканти львівського гурту «Дикі Серцем» у своїй новій пісні розповіли інтимну історію завершення любовних відносин, зануривши слухачів у вирій чуттєвих настроїв дощової осінньої мряки. За словами лідера гурту Романа Миляна, текст нової композиції «Ти моя історія» було написано доволі давно – декілька років тому, коли у нього була можливість просто так зануритись на декілька годин у власні думки, сидячи на краю озера. Музику ж до неї Роман та бас-гітарист Сергій Ляшук написали зовсім нещодавно.

«У нашій новій пісні «Ти моя історія» ми намагалися передати той особливий стан людини, коли вона знаходиться за крок до втрати своїх відносин. Це може бути або кінець курортного роману, або розставання після сварки, не так важливо. Головне – це та емоційна складова, яку відчуває кожна людина у такий період. На мою думку осіння пора – це пора творчості, коли саме такі пісні включаєш у навушниках, дивишся, як падає дощ і просто згадуєш найяскравіші моменти літа», – розповів «Нотаткам» фронтмен «Диких Серцем».

Записуючи вищезгадану композицію на студії, учасники колективу прагнули якнайкраще виокремити та підкреслити її найважливіші аспекти. «Це перша пісня, записана в опущеному строї гітар і здається саме це дозволило моєму вокалу розкритись і показати всю потужність. Особисто я дуже задоволений піснею, у мене навіть пробігли мурашки по тілу, коли я прослухав фінальний варіант. Я впевнений, що наші слухачі оцінять цю пісню не менше мого» , –зазначив Роман.

Як розповіли музиканти, найближчим часом вони планують оприлюднити ще декілька студійних синглів, тож слідкуйте за новинами від молодої формації.

[fap_track id=”7173″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *