Дикі Серцем – Рано чи пізно
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Дикі Серцем – Рано чи пізно (Сингл)

«Вільний не тільки для скачування та прослуховування, але і для розуміння» сингл від львів’ян з гурту «Дикі Серцем» продовжив лінійку їхніх останніх робіт із відчутним соціальним післясмаком. За словами музикантів, дана композиція увійде до майбутнього ЕР-альбому, про який вони вже давно розповідали музичній громаді.

«Пісня «Рано чи пізно» закликає не примирюватись з негараздами, а шукати вихід. Розуміти, що ми варті більшого і прагнути його. Ставати кращими та виборювати справедливість. Кожен з нас має бути зрячим і розуміти, що ніхто крім нас нічого не здатен змінити. Дуже сподіваємось, що ви почуєте в нашому новому синглі дещо більше, аніж просто музику», – кажуть учасники гурту «Дикі Серцем».

Як вже встигли помітити прихильники команди, останнім часом колектив дещо відійшов від переважаючих у минулому пісень про кохання, зачепивши актуальні для сьогодення гострі теми, втім, вже зовсім скоро вітчизняні меломани зможуть почути ще одну новинку «Диких Серцем», створену саме у романтичному напрямку. Не пропустіть майбутній реліз!

Українська музика: Дикі Серцем – Рано чи пізно

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *