Дикі Серцем – Маскарад
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Дикі Серцем – Маскарад (Сингл)

Учасник 6 сезону «Голосу Країни» Роман Милян, спільно з іншими музикантами гурту «Дикі Серцем», продовжує відхід від звичної любовної лірики, презентувавши в Інтернеті новий гостросоціальний сингл «Маскарад». Вже тиждень у соціальних мережах тривав символічний відлік до моменту оприлюднення цієї композиції, і от нарешті день прем’єри настав сьогодні, 26 квітня 2017 року. У даній роботі «Дикі Серцем» закликали слухачів відкрити очі та побачити оточуючий нас маскарад людей, що прикидаються зовсім не тими, ким являються насправді, а також розпочати пошуки надважливого виходу для всіх нас.

Запис композиції відбувався на львівській студії Jenny Records у січні 2017 року. «Записали нову пісню «Маскарад», отримавши масу задоволення від роботи. Щиро дякую Мар’яну Криськуву за допомогу! На сьогоднішній день, це, мабуть, один з найактуальніших треків особисто для мене… Ловіть гарячу новинку від «Диких Серцем», приємного прослуховування», – бажає Роман Милян.

Варто додати, що окремий потрековий спосіб оприлюднення свого нового матеріалу «Дикі Серцем» обрали не випадково, адже не хотіли надовго залишати своїх слухачів без новинок. З часом всі ці сингли мають скластися в єдине ціле, доповнитися новими піснями та сформувати другий за ліком лонг-плей львів’ян.

Українська музика: Дикі Серцем – Маскарад

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *