Дикі Серцем – Далі куди
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Дикі Серцем – Далі куди!? (Сингл)

Одягнувши капелюх із широкими полями та ковбойські шкіряні чоботи, Роман Милян оголосив оновлений курс на дикій захід для себе та інших, не менш диких, учасників гурту «Дикі Серцем». У результаті цього, вітчизняні слухачі отримали можливість ознайомитися із новинкою під назвою «Далі Куди!?», приправленою фірмовими елементами кантрі-стилістики. Не подумайте, що хлопцям не дають спокою лаври Джонні Кеша чи Віллі Нельсона, просто 2017 рік було оголошено роком музичних експериментів «Диких Серцем», тому цілком можливо, що під час роботи над наступною новинкою, пан Роман змінить ковбойський капелюх на диско-перуку, чи, наприклад, шолом вікінгів, хтозна.

Як це не дивно, у свіжій пісні «Далі Куди!?» мова піде зовсім не про пошуки золотих копанок у пустелях дикого заходу, а про важливість поза-віртуального життя. «Ми не агітуємо відмовитись від віртуального світу, який впевнено став невід’ємною частиною життя кожного. Але ми звертаємо увагу на ті речі, які ми не бачимо на екранах наших гаджетів так, як можемо побачити їх тільки вживу. Звертаємо увагу на те, що можна відчути тільки усім серцем. Композиція розповідає про ту частину світу, в якій немає «лайків», про справжнє дике серце, а не його віртуальний схвальний комент під постом у мережі», – кажуть «Дикі Серцем».

Разом з тим музиканти вирішили не відкладати справу у довгу шухляду та разом із сьогоднішньою новинкою одразу ж анонсували скору прем’єру наступного синглу, що також відрізнятиметься від попереднього матеріалу. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Дикі Серцем – Далі куди

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *