Дикі Серцем - Без зайвих слів
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Дикі Серцем – Без зайвих слів (Альбом)

Львівський гурт “Дикі Серцем” презентував свій перший студійний повноформатний альбом, що отримав назву “Без зайвих слів“. Одинадцять авторських композицій платівки стали логічним і довгоочікуваним підсумком тривалої роботи музикантів над диском, в яку вони були занурені із головою протягом останніх двох років. Гурт, який розпочав свою діяльність ще у 2009 році, переживав декілька змін у складі, отримавши свій сьогоднішній остаточний вигляд лише за два роки після заснування. Саме тому шанувальники львівської формації майже два роки очікували на реліз дебютника, який, зазначимо забігаючи наперед, сповна виправдав всі слухацьки очікування.
За словами музикантів, вони досить ретельно обирали підгрунття у вигляді основних композицій для диску “Без зайвих слів“, що не дивно, враховуючи ту кількість матеріалу, яку хлопці створили за період своєї творчої діяльності. Адже лише поставившись якнайвідповідальніше до будь-якої справи, можна досягти насправді гідний і цінний результат. Саме тому “Дикі Серцем” обрали для стилістичної основи своєї платівки композицію “Без зайвих слів“, від якої і пішла назва самого повноформатника. Всі інші пісні обиралися з урахуванням заданої стилістичної концепції, що дозволило отримати якісно цілісний продукт.
Варто виокремити саме звучання платівки, яке ніби спонукає до повторного й повторного переслуховування релізу і приємно дивує своєю з першого погляду невимушеністю, в який, між тим, вдалося вдало розставити наголоси на важливих для музикантів аспектах. Розглядаючи смислове навантаження одинадцяти представлених композицій, варто зазначити, що за їх основу було взято проблематику загальнолюдських цінностей і емоційні переживання, що можуть нагадати певні періоди власного життя чи не кожному слухачу диску. Хлопці зазначають, що найголовніше сьогодні вміти залишитись самим собою, вчитися на помилках, цінувати все що маєш і щиро усміхатися кожному наступному дню. “Дикі Серцем” вірять і сподіваються, що світ можна змінити на краще саме музикою. Хоча б на трохи.
Музиканти не плануюсь для себе затяжний післяальбомний перепочинок, і вже зовсім скоро приступлять до накопичення нового матеріалу наступного альбому дискографії, який, за словами учасників гурту, не доведеться чекати так довго, як перший.

[fap_track id=”7168″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *