DVIZH ПАРИЖ – Біжи
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

DVIZH ПАРИЖ – Біжи (Сингл)

Перезавантаження гурту DVIZH ПАРИЖ офіційно відбулося – команда презентувала свою де-юре дебютну пісню під назвою «Біжи». Рішення про поновлення діяльності колективу було прийнято після завершення військової служби його фронтменом Романом Набожняком, якого меломани можуть також згадати за участю у шоу «Голос Країни».

«Біжи» може бути піснею для марафонців або для пасажирів останнього вагону метро. Але в першу чергу цей трек наш запал для всіх, хто сумнівається чи відкладає будильник ще на п’ять хвилиночок», – йдеться у прес-релізі до новинки.

«Під час військової служби у мене був епізод у процесі одного із бойових виходів, коли я дійсно усвідомив, що життя кінечне, що це не демо-версія і не пробник. І робити в житті те, що не подобається, те, від чого не кайфуєш – це просто марна трата часу. Тому відновити роботу DVIZH ПАРИЖ для мене стало завданням номер один. Музика – це те, що я люблю і чого не можу не робити. «Біжи» стала першим треком, який я написав після повернення і його ідея якраз у тому, що слід робити те, що ти любиш, тут і зараз. Неважливо, що скажуть люди. Біжи, пиши, малюй, знімай – немає значення. Просто роби. Не заради прибутків чи визнання. Заради себе. Якщо цією піснею я зможу достукатися хоча б до однієї людини і змінити її життя, вважатиму, що місія виконана. 13 листопада у нас великий сольний концерт у Малій Опері, на якому ми представимо концертну версію «Біжи», а також шість абсолютно нових треків, окрім програми, яку ми презентували у квітні та возили на «Імпульс-Фест». Готуємося записати ще кілька треків, і плануємо зробити кілька концертів по Україні», – розповів «Нотаткам» Роман Набожняк, вокаліст та сонграйтер DVIZH ПАРИЖ.

Ілюстрація до обкладинки синглу – це картина «Біжить» київського художника-графіка Діми Красного, що зрезонувала із текстом та настроєм треку. Робота над треком тривала півтора місяці на студії Revet Sound, його саунд-продюсером став Сергій Любінський, відомий своєю роботою із проектами The Hardkiss, Vivienne Mort, ТОЛ та іншими.

DVIZH ПАРИЖ – Біжи

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *