Двері Боком - Твоє тепло
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Двері Боком – Твоє тепло (Сингл)

Друзі, маємо для вас цікаву новинку від гурту «Двері Боком» під назвою «Твоє тепло»!

«Пісня народилася під час однієї із репетицій, але її фінальний облік вже вималювався під час запису на студії. По факту це було вперше, коли ми спочатку записали, а вже потім грали трек лайвом. Дуже цікавий досвід для нас.

Композиція про відносини, котрі приречені на кінець ще до їхнього початку. Гарячі, емоційні, як іскра котра спалахує на мить осяюючи все навколо, та згасає знову. Хто знає, можливо їй судилося спалахнути ще раз та подарувати своє ледь відчутне тепло!» – розповів «Нотаткам» фронтмен «Двері Боком» Михайло Лілов.

Двері Боком - Твоє тепло

За словами учасників гурту, вони розуміють, що мало хто не любить читати багато тексту, а тому в якості своєрідної анотації до пісні «Твоє тепло» підготували для слухачів 5 цікавих фактів (або не дуже) про самих себе:

  • пісня записана 5 років тому, та повинна була бути першим синглом із другого альбому (перший має назву «Де ж той самий день», та доступний на всіх стрімінгових сервісах);
  • гурт має назву «Двері Боком», тому що одного разу гуляючи компанією ми побачили кіоск у котрого вітрина була забита дверима боком, що видалося нам кумедним;
  • вокаліста часто порівнюють із Харчишиним із Другої Ріки;
  • басист любить черепах;
  • вокаліст приймає активну участь у проекті twonotone.

Двері Боком – Твоє тепло
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *