Двері Боком – тікТАК швидко
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Двері Боком – тік ТАК швидко (Сингл)

Чернівецький рок-гурт «Двері Боком» зробив останній музичний крок напередодні видання свого першого повноформатного альбому «Де ж той самий день». Але якщо поглянути уважніше, то крок цей навіть не поодинокий, адже новий студійний сингл команди видано у подвійному форматі. Як ви вже здогадалися, до нього увійшло одразу два треки: «ТікТак» та «Так швидко», звично для хлопців записані та зведені на місцевій студії Alex Sound.

«Даний подвійний сингл є останньою сходинкою перед виходом дебютного альбому під назвою «Де ж той самий день», наскрізь пронизаного соціальною лірикою. Піснею «ТікТак» ми хотіли донести те, що потрібно частіше виходити за межі зони свого комфорту і ніколи не боятися змінювати щось у своєму житті, адже в кінці шляху можна озирнутися і не побачити жодного залишеного по собі сліду! «ТікТак» взагалі могла не потрапити в альбом, її ми залишили практично в останній момент, адже формували перелік треків платівки більш ніж з 20 робіт. Варто сказати, що після запису вона зазвучала зовсім по-новому і ми ні на хвилину не пожалкували про зроблений вибір. Ну а пісня «Так швидко» – це класична інтимна лірика, меседж котрої є дуже простим – потрібно бути у коханні на всі 100%, ставати його найменшою і найбільшою частинками водночас», – розповів нашому сайту фронтмен «Двері Боком» Михайло Лілов.

Виходячи зі сказаного, можна зробити висновок, що згаданий нами альбом гурту «Двері Боком» вже практично готовий до оприлюднення, а його реліз – лише справа часу, при чому найближчого. Тому слідкуйте за новинами від чернівчан у соціальних мережах та не проґавте майбутню прем’єру!

Двері Боком – тік ТАК швидко

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *