Двері Боком – Принцеса
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Двері Боком – Принцеса (Сингл)

Представляємо вашій увазі свіжий сингл чернівецького гурту «Двері Боком» під назвою «Принцеса», який став другою офіційно оприлюдненою композицією колективу слідом за піснею «Осінь». Цікаво, що «Двері Боком» було сформовано близько двох років тому в наслідок злиття двох інших музичних формацій – DejaVu та «36.6».

«Наша нова композиція «Принцеса» є фантазією на тему ідеального образу дівчини, котра знаходиться поряд, на відстані «витягнутої руки», та в той же час нічого не знає про існування палкого прихильника», – розповідають музиканти.

Додамо, що наразі авторський матеріал гурту налічує близько 20 композицій, чотири з яких, включно з новопредставленою «Принцесою», учасники колективу планують незабаром оприлюднити у форматі EP. Реліз міньйону, робота над яким проходила на репетиційній базі гурту SICKS[EE]D за допомоги їхнього гітариста Сергія Чернеги, заплановано вже на кінець лютого. Після цього хлопці максимально сконцентруються на підготовці до літнього концертного та фестивального сезону, а вже восени планують взятися за роботу над своїм першим повноформатним альбомом. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Двері Боком – Принцеса

Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Михайло says:

    Молодці!!!

  2. Михайло says:

    Дякую за гарну пісню.

  3. Вадим says:

    Дуже класна пісня і виконання!!! Дуже сподобалась!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *