Двері Боком – Джонсонс Бейбі
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Двері Боком – Джонсонс Бейбі (Сингл)

Не подумайте, перед вами аж ніяк не реклама однієї відомої марки дитячої косметики, а новий романтично-гумористичний сингл молодого рок-гурту «Двері Боком» під назвою «Джонсонс Бейбі», який по факту є автобіографічною історією вокаліста команди Михайла Андрусяка. Запис, зведення та мастеринг третього за ліком синглу колективу проходили на студії звукозапису Alex Sound, у рідних для хлопців Чернівцях.

«Пісня наповнена драйвом та емоціями – це характерне рокове звучання у поєднанні з шаленим текстом, котрий народився після особистих переживань вокаліста Михайла Андрусяка. Впевнені, вона не залишить байдужим нікого зі слухачів! Змальовану в композиції фантазію сповна доповнює обкладинка до синглу. Словом, «Джонсонс Бейбі» є легкою літньою композицією, про яку навіть не потрібно багато писати, достатньо лише послухати її», – кажуть учасники «Двері Боком».

Свіжий сингл «Джонсонс Бейбі» увійде до майбутнього студійного альбому команди, запланованого на кінець лютого – початок березня 2017 року. Але ще до його релізу, за словами музикантів, у 20-х числах лютого на слухачів очікуватиме ще одна передуюча платівці пісня, тому слідкуйте за новинами та не пропустіть подальших релізів гурту «Двері Боком»!

Двері Боком – Джонсонс Бейбі

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *