Двері Боком – Де ж той самий день
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Двері Боком – Де ж той самий день (Альбом)

«Де ж той самий день?» – філософськи запитують у всесвіту музиканти чернівецького рок-гурту «Двері Боком», для яких «той самий день», здається, настав саме сьогодні – 15 березня 2017 року команда презентує свій перший студійний альбом! Свіжа платівка команди вмістила у себе одинадцять авторських творів загальною тривалістю близько сорока хвилин, просякнутих єдиною спільною ідеєю, що мотивує завжди та не зважаючи ні на що використовувати кожну мить життя на повну. Запис, зведення та мастеринг: Alex Sound.

«Альбом «Де ж той самий день» сповнено соціальною лірикою, починаючи зі спонукальної композиції «Все можеш ти» і аж до заключної пісні «ТікТак», котра наче проводить підсумовуючу лінію, але в той самий момент підштовхує щось змінювати у власному житті. Погодьтеся, краще спробувати, ніж потім все життя задаватися питанням: «А що було б якби..?». Навіть обкладинка диску має певний символізм – перевернуте бачення про світ та себе самого. Тому не завжди рух вперед є таким насправді, а досвід часто змушує тягнути за собою багаж, котрий сповільнює, або ж і взагалі зупиняє», – розповідає фронтмен гурту «Двері Боком» Михайло Лілов.

Наразі свіжий лонг-плей можна вільно послухати у соціальних мережах або завантажити до своїх цифрових пристроїв за допомогою наведеного нижче посилання. А також, звісно, не забувайте лишати відгуки та враження на сторінках гурту у соціальних мережах, адже ваша думка є для музикантів надзвичайно важливою!

Українська музика: Двері Боком

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Славко says:

    Альбом супер!!!
    Так тримати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *