DUDA ft. Vera Kekelia – Тобі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

DUDA ft. Vera Kekelia – Тобі (Кліп)

Подружжя артистів Віра Кекелія та Роман Дуда випустили спільну роботу під назвою «Тобі», яку було приурочено до першої річниці шлюбу виконавців. У кліпі Віра та Роман постають в образах двох молодих людей, які, знаходячись в одному приміщенні, не помічають одне одного, що алегорично передає ідею кліпу: концентруючись на собі, власних проблемах, тощо, часто люди не помічають шанс стати щасливими.

Зйомки кліпу «Тобі» проходили в українських Карпатах і знімальній групі довелося подолати чимало перешкод задля оптимального фінального результату. «Вся команда пройшла випробування холодом, крижаною водою, дощем, брудом, камінням і знову холодом… Особливо дісталося нашим артистам. У водоспаді вода десь +4. У річку вони вбігали у звичайному взутті, падали на каміння, топили одяг. Хтось дерся по горах, хтось лежав на траві, покритій інієм … Дорогі, ви мої герої! Наступного разу, обіцяю, буде тепло і сухо! Дякую кожному, хто долучився до цього творчого процесу! Обіймаю», – пише у Facebook режисер кліпу Леся Подолянко.

«Наш Кліп вже на YouTube! Багато хто говорить, що це 3-х хвилинне кіно, а не кліп. Дивіться, діліться, коментуйте. Ми хочемо знати все, що Ви думаєте», – закликає меломанів Віра Кекелія.

Варто зауважити, що глядачі охоче відгукнулися на прохання Віри та залишили чимало відгуків про цю роботу у мережі: «Перший кліп за довгий час, який додивився до кінця. Спасибі всім за прекрасну роботу»; «Одразу закортіло обійняти кохану людину»; «Сценарист кліпу однозначно взяв натхнення з фільму «Дім біля озера». Подивіться, хто не бачив, дуже гарний і романтичний»; «Тільки ніколи не зупиняйтеся!»; «Ще з «Голосу» дуже люблю їх. Спасибі за Вашу творчість!».

DUDA ft. Vera Kekelia – Тобі

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *