Крила (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

DUDA ft. Сергiй Бабкiн – Крила (Кліп)

Музична новинка двох друзів, колишнього «зіркового тренера» шоу «Голос Країни» та його талановитого підопічного, Сергія Бабкіна та Романа Дуди, не залишилася лише у форматі синглу, адже нещодавно до неї також було презентовано офіційне відео під назвою «Крила». Режисером та оператором свіжої атмосферної роботи виступив Антон Малишев.

Чорно-білий ролик не обтяжено певною сюжетною лінією, а натомість наповнено дружньою та теплою атмосферою, яку вдало підкреслюють у кадрі харківські вулички. Другу частину кліпу «Крила» було відзнято безпосередньо у приміщенні місцевої студії звукозапису M.A.R.T., де музиканти записували згадану пісню.

Про саму композицію Бабкіна та Дуди ви вже мали можливість почитати на сторінках «Нотаток», ми лишень додамо, що історія цього треку розпочалася ще у «Голосі», кори Роман Дуда написав та виконав її у рамках шоу, а Серій її оцінив та запам’ятав. Наразі Сергій Бабкін виступив не тільки у ролі її співвиконавця, але й у ролі саунд-продюсера, творця фінального аранжування, ба більше, ще й на роялі зіграв.

Додамо, що переважна більшість глядачів надзвичайно позитивно оцінили відеороботу двох музикантів (так само, власне, як і пісню), ось деякі їхні відгуки зі сторінок в Інтернеті: «До мурашок, просто чудово, в принципі як завжди», «Спасибі Ромі за те, що створив, а Сергію за те, що розчув», «Атмосферно, душевно, хочеться слухати ще і ще, це прекрасний дует», «Мабуть, одне з найбільш атмосферних відео за останній час». І це лише невеличка частинка коментарів.

Українська музика: DUDA ft. Сергiй Бабкiн

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *