ДримбаДаДзиґа - Муха (Альбом)
Етно та фольк, Матеріали, Популярна музика, Релізи

ДримбаДаДзиґа – Муха (Альбом)

Колоритний київський етно-рок гурт «ДримбаДаДзиґа» презентував слухачам свою другу студійну платівку, що отримала назву «Муха». Загалом альбом можна вважати третім офіційним релізом колективу, адже окрім дебютного повноформатника «ОГОооо!!!», у 2008 році було представлено ще й концертний альбом з фестивалю «Славське-rock 2007».
За словами музикантів, диск «Муха» вийшов досить різнобічним з точки зору музичних настроїв та загальної енергетики, адже презентований матеріал вони напрацьовували довгі три роки. Проте всі композиції нової платівки об’єднані фірмовими етно-мотивами та роковим драйвом, які вже встигли стати справжньою візитівкою формації.
Платівка, що вмістила в собі десять авторських композицій, розповсюджується у всесвітній мережі на вільній основі, адже як неодноразово зазначили учасники гурту, їм дійсно у радість дарувати людям свою творчість, а заразом і гарний настрій й життєву наснагу. «Сподіваємося, що ці пісні додадуть Вам ще більше доброго настрою та любові до України»,– кажуть вони. Проте всі бажаючи можуть придбати альбом на фізичному носії, щоб зробити свій вклад у подальшу творчість «ДримбаДаДзиґи», шляхом купівлі електронного варіанту диску за наступним посиланням.
Своє місце на платівці отримала і композиція «Чого варті твої думки?», написана на слова талановитого молодого поета Сергія Довгого. «Для того, аби система перестала нав’язувати штучних, фальшивих, насильницьких та вигідних комусь думок та цінностей, аби цей світ та ми у ньому стали кращі, треба підіймати свою дупу та рухатись вперед, відстоювати свою точку зору, коли це потрібне – словом, а коли його замало – ділом», – зазначили музиканти в анотації до неї. Ця пісня була створена завдяки поштовху Євромайдану, та у присвяті до нього. У альбомі присутня ще одна композиція на слова іншого українського поета, проте на цей раз не молодого, а справжнього світоча української культури та мистецтва – Тараса Шевченка. Вірші великого Кобзаря стали основою пісні під назвою «Добрі Люди».
Концерт-презентація нового альбому відбувся в столичному пабі «Цех №1», під час якого здійснювалася зйомка та трансляція дійства на телеканалі «Перший Ukraine».


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/43128158″ params=”color=666565&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, ДримбаДаДзиґа, музика українською, украинская музыка, Дримба Да Дзига, ДримбаДаДзиґа – Муха,новий альбом, ДДД 2014, євромайдан


Нужно создать анкету для онлайн опросов? Вы занимаетесь маркетинговыми и социологическими исследованиями? Начните прямо сейчас! dacatoo.com -создание анкет, в котором вам помогут профессионалы.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *