Друже Музико – Воїн
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Друже Музико – Воїн (Сингл)

Патріотична новинка від одеської фольк-рок ватаги «Друже Музико» під назвою «Воїн» вже очікує на вашу слухацьку увагу. У своєму новому творі музиканти оспівують тріумф, який неминуче постає після будь-якої, навіть самої затяжної війни, та яка безапеляційно буде за Україною.

«У нашій країні триває війна, а це час вияву мужності як на фронтовій лінії, так і в тилу. Війна – це прості люди, трагедія людської долі. Всі ми зобов’язані берегти у думках тих, хто просто зараз боронить нас від ворогів, хто кожен день хоробро стинається із ними на фронті, забуваючи про страх як явище. Саме тому ми, згадуючи про людей, чиїм життям вже ніколи не судилося стати колишніми, створили нашу нову композицію «Воїн», – зазначили музиканти колективу «Друже Музико» в анотації до синглу.

Додамо, що не так давно, 10 липня 2016 року, учасники команди «Друже Музико» відзначили семиріччя своєї спільної творчої діяльності. Прихід цьогорічного ювілею музиканти почали зустрічали під час нещодавніх концертних мандрівок – разом із волонтерським об’єднанням «Музичний батальйон» гурт відвідав точки зіткнення на сході України задля того, щоб подарувати свою музику нашим воякам. А вже на цих вихідних команда підніметься на сцену трьохденного фестивалю «Березів Бандер Фест», який стартує сьогодні у селі Вижній Березів що на Франківщині.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Віталій Мойса says:

    сильно!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *