Друга Ріка – Засинай
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Друга Ріка – Засинай (Кліп)

«Розум не уявляє свої сни. Він їх реально бачить. Це не ілюзії, а реальне кіно», – стверджують учасники гурту «Друга Ріка». І що саме буде очікувати вас сьогодні вночі – дикі африканські тварини на дорогах мегаполісу, звабливе кохання, химерні клоуни, неспокійний океан чи взагалі своєрідний прояв сюрреалізму, дізнатися можна лише одним єдиним шляхом – заснути.

Отже, прем’єра сьогоднішнього дня – новий кліп «Другої Ріки» на пісню «Засинай» з минулорічного студійного альбому Supernation, який з’явився в Інтернеті буквально декілька годин назад. При чому ексклюзивна прем’єра відбулася спеціально для учасників офіційної спільноти «ДР» ВКонтакті. Якраз у цій соціальній мережі відео з’явилося у найпершу чергу, майже одночасно із телевізійною презентацією в рамках шоу «Сніданок з 1+1». Варто зазначити, що над свіжим музичним роликом працювала команда київських спеціалістів FreeFilm production, які, до слова, раніше вже мали досвід співпраці з Валерієм Харчишиним і ко. Саме ця компанія подарувала шанувальникам популярного колективу музичний фільм Supernation та попередні відеокліпи «Париж» та «Я чую».

Режисером та оператором нової стрічки «Засинай» став Владислав Разіховський, а її продюсером виступила Ірина Новосаденко.

Щодо самої композиції під назвою «Засинай», то її музику, за словами лідера «Другої Ріки», було написано доволі давно. «Якщо бути точним, то це була гармонія, яку ми перекидували з однієї «демки» на іншу, аж допоки на одній з наших репетицій я не проспівав під неї фразу «Засинай». Із самого початку мені не дуже подобалася та гармонія, але приєднавши до неї згадане слово, я зрозумів, що це буде відмінна колискова, принаймні саме так вона тоді і зазвучала», – розповів Валерій Харчишин.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *