Друга Ріка - Я чую
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Друга Ріка – Я чую (Кліп)

Музиканти популярного українського гурту «Друга Ріка» сьогодні виклали в Інтернет свій новий офіційний кліп на свіжу пісню під назвою «Я чую». Ця композиція стала першим студійним матеріалом гурту, записаним після того, як з колективу пішов бас-гітарист, а разом з тим відомий кліпмейкер Віктор Скуратовський. Зазначимо, що Віктор є автором більшості минулих кліпів «Другої Ріки» та одним з її засновників у далекому 1996 році. Цю новину інші учасники гурту воліють не коментувати, проте ЗМІ стало відомо про пов’язане з цим скасування видання другої частини диску Metanoia, над якою гурт працював разом із Віктором.

Нова музична міні-стрічка «Я чую» була створена спеціалістами FreeFilm Production, режисером Владиславом Разіховським та продюсером Віталієм Денчуком.

Презентували своє нове відео учасники «Другої Ріки» у столичному кінотеатрі «Одесса-кино», який знаходиться в торгівельно-розважальному центрі «Україна». У рамках перформасу, який відбувся вчора, 16-го жовтня 2014 р., всім присутнім окрім нового кліпу було також представлено перший музичний фільм «ДР» під назвою Supernation та live-відео виконання нових треків.

Нагадаємо, що пісня «Я чую» увійде в майбутній шостий повноформатний альбом гурту, презентація якого запланована на 6 грудня. Саме тоді відбудеться грандіозний двогодинний концерт у київському клубі Stereo Plaza.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *