Друга Ріка – VK Live
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Друга Ріка – VK Live (Відео)

Для тих, хто пропустив, публікуємо відео нещодавнього акустичного онлайн-концерту гурту «Друга Ріка» ВКонтакті, який відбувся у середу 3 лютого 2016 року в київському штабі популярної соціальної мережі. Валерій Харчишин і ко заграли для численних, хоча в той день і виключно віртуальних, прихильників свою музику та відповіли на чималу кількість питань користувачів. Загалом ефір тривав близько 50 хвилин.

Одразу ж наголосимо, що питання та відповіді «2R» звучать у ролику російською мовою через те, що дану трансляцію переглядало чимало меломанів не тільки з України, а й з багатьох сусідніх та не дуже країн.

Варто зазначити, що «Друга Ріка» стала четвертою українською музичною формацією, якій було запропоновано провести концерт у такому поки що не дуже звичному форматі. До них у цьому live-проекті українського відділу ВКонтакті взяли участь 5’nizza, The Hardkiss та Ярмак. Виходячи з успіху таких виступів, обґрунтованому позитивними відгуками глядачів та самих музикантів, можемо сподіватися на продовження циклу подібних трансляцій!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *