Друга Ріка – Ти є я
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Друга Ріка – Ти є я (Сингл)

За словами хлопців з команди «Друга Ріка», вони, нарешті, написали свій найкращий трек. Ці гучні заяви музикантів стосуються нового студійного синглу «Ти є я», творча робота над яким тривала протягом останніх трьох місяців та вчора завершилася офіційною прем’єрою у соціальних мережах. Як зазначають музиканти, їхня свіжа композиція розповідає про спонтанне кохання та супутній до нього емоційний стан людини, без якого, можливо, було би жити легше, але ніхто з нас не є застрахованим від неочікуваного пострілу Амура.

«Серед тих пісень, які виходили у нас раніше, ця пісня є однозначно найкращою. Я навіть не знаю, що ще такого про неї сказати – нам всім неймовірно подобається наша нова робота, вона крута. До речі, насправді перший варіант її тексту був значно брутальніший і хлопці навіть попросили мене трохи підправити слова. Не дарма ж у неї є така друга назва. З прем`єрою нас і вас!» – коментує новинку лідер «Другої Ріки» Валерій Харчишин.

Друга назва пісні «Ти є я», про яку згадав пан Валерій – Curva, що у перекладі з іспанської мови означає «не ідеальна» або «крива». А з польської, напевно, перекладати не будемо.

«Ти є я» – третій оприлюднений сингл «Другої Ріки» (після «Ангела» та «Монстра») з наступної повноформатної платівки команди під назвою «Піраміда», яка стане сьомим лонг-плеєм дискографії відомих поп-рокерів.

Українська музика: Друга Ріка – Ти є я

iTunes


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *