Друга Ріка – Ти є я (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Друга Ріка – Ти є я (Кліп)

Власне, немає нічого дивного у тому, що «Друга Ріка» вирішили зняти кліп саме на пісню «Ти є я», особливо з огляду на заяви музикантів про те, що це найкращий трек за всю їхню історію. А от чи виявиться відео до нього таким саме успішним представником відеографії поп-рокерів, дізнаємося вже згодом від глядачів.

Кліп до композиції «Ти є я» (початкова назва Curva), розповідає історію про невтішні наслідки палкого кохання. Головна героїня ролику, на фоні закоханості починає страждати на параною – замість власного відображення у дзеркалі, дівчина бачить там образи музикантів «Другої Ріки». Здається, багато шанувальниць гурту також не відмовилися би від такого захворювання.

«Де є я» – особиста робота, в основу якої покладені елементи власної життєвої історії лідера «Другої Ріки» Валерія Харчишина. «Закохані люди, вони в принципі є ненормальними, трохи крейзі, як то кажуть. І коли я прочитав сценарій про дівчину, у якої від минулого кохання практично їде дах, мені ця ідея дуже сподобалася, адже особисто мені це знайомо. Взагалі у пісні та кліпі замішано дуже багато моїх особистих почуттів. І це не тільки любов до жінки, тут треба копати глибше», – коментує фронтмен 2R.

Додамо, що «Ти є я», разом з двома попередніми треками, увійде до наступної повноформатної платівки «Другої Ріки», на яку прихильники чекають вже 3 роки.

Українська музика: Друга Ріка – Ти є я

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *