Друга Ріка – Supernation
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Друга Ріка – Supernation (Музичний фільм)

Популярні українські поп-рокери з гурту «Друга Ріка» показали своїм шанувальникам процес створення нового довгоочікуваного альбому Supernation, виклавши в мережу однойменний музично-документальний фільм про нього. 43-хвилинна стрічка вмістила в себе live виконання семи нових композицій, серед яких пісні «Я чую», «Засинай», «Стоп-стоп-стоп», Supernation, «Хто я тобі», «Хто якщо не я?» та «Назавжди», а також кліп на згаданий трек «Я чую», який музиканти презентували місяць тому, та з яким ви вже могли раніше ознайомитись на нашому сайті.
«Ця ідея досить довго виношувалась, ми дуже довго планували насамперед сам альбом і одразу хотіли показати, як його записуємо. Адже насправді найцікавіше відбувається не тоді, коли ти відкриваєш платівку, а і в студії, під час запису матеріалу», – розповів лідер «Другої Ріки» Валерій Харчишин.

Допомогли музикантам втілити їхні задуми у життя режисер Владислав Разиховський та продюсер Віталій Денчук з компанії FreeFilm Production. Цікаво, що головним завданням режисерської команди була одночасна зйомка відео та запис живого звуку, тож у фільмі Supernation глядач не знайде накладання фонограми на картинку. «Це ніби як «Друга Ріка» заспівала вам особисто свій новий альбом наживо. Як побувати з ними на записі у студії. Приблизно так. Музичний фільм Supernation можна назвати відео-прев’ю альбому», – прокоментував нову роботу Влад Разиховський.

Нагадаємо, що почути всі композиції нової платівки ви зможете на її офіційній презентації, яка відбудеться 6 грудня 2014 р. у столичному клубі Stereo Plaza.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *