Друга Ріка – Секрет
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Друга Ріка – Секрет (Кліп)

«Секрет» від гурту «Друга Ріка» – це емоційна музична сповідь музикантів, а також особиста історія вокаліста Валерія Харчишина, тому зовсім не дивно, що саме цей трек зайняв перше місце у новому альбомі команди під назвою «Піраміда». За словами Валерія, багато його рідних та близьких, коли вперше чули пісню «Секрет», не могли стримати сльози. Сам автор, до слова, не дуже хотів працювати і видавати у світ свої внутрішні переживання, але його друзі, знайомі, та, найголовніше, його дружина, таки вмовили музиканта поділитися зі слухачами сокровенним.

І от, коли учасники колективу поставили перед собою завдання щодо зйомки ще одного кліпу на підтримку нового матеріалу, із вибором доцільної композиції вони довго не вагалися.

Режисером нового кліпу виступила Аня Бурячкова, яка раніше вже знімала для «Другої Ріки» офіційне відео «Ти є я». За її словами, їй дуже хотілося показати у кадрі своєрідну паралельну реальність, той постапокаліптичний світ, у якому живуть головні герої, одні з не багатьох живих людей на всій планеті.

«Найбільше щастя музиканта – коли його звуки та слова трансформуються у візуальну картинку, яка повністю відповідає змісту, що ти вкладав у пісню», – пише у Фейсбук лідер «Другої Ріки» Валерій Харчишин.

Кліп до композиції «Секрет» учасники «Другої Ріки» знімали у проміжку між концертами в Одесі та Миколаєві. Локації для зйомки спеціально шукали максимально невпізнанні, і тому вибір команди зупинився на прибережній зоні Чорного моря. Однак на місце майбутньої зйомки обрушилася буря з морський штормом, затопивши половину з обраних та вже затверджених локацій. З одного боку, це добряче ускладнило робочий процес, але з іншого, за словами режисера, додало необхідної атмосфери.

Українська музика: Друга Ріка – Секрет

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Сергій says:

    На диво хороший кліп від Другої Ріки, знятий дорого і цікаво. Зізнаюсь чесно, не очікував. Та і пісня хороша.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *