Друга Ріка - Париж
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Друга Ріка – Париж (Кліп)

Новинка від Валерія Харчишина і ко – свіжий кліп гурту «Друга Ріка» на пісню з останнього студійного альбому Supernation під назвою «Париж» («Дай мені вогню»). Ця композиція є титульную після інтро-вступу на платівці, що побачила світ наприкінці 2014 року, та стала шостим повноформатним релізом відомого українського колективу, не враховуючи дві офіційні збірки кращих хітів.

Режисером екранізованої ганстерсько-любовної історії, що розгортається у Парижі, виступив кліпмейкер Влад Разіховській, а місце за операторськими камерами зайняли Олексій Даценко та Кадім Тарасов. Продюсування нового клупу – Віталій Денчук.

Першими переглянути нове відео «Другої Ріки» мали змогу учасники офіційної спільноти гурту ВКонтакті, а вже сьогодні, 22 квітня, відбудеться і тепрем’єра кліпу «Париж» на каналі RuMusic та в ранковому шоу «Сніданок з 1+1».

Учасники «Другої Ріки» зазначили, що саме з пісні «Париж» останні півроку вони починають свої живі виступи, і саме з неї розпочнуться унікальні концерти 2R 13-14 травня у супроводі Національного академічного оркестру народних інструментів НАОНІ. Більше п’ятдесяти музикантів НАОНІ-orchestra змусять зазвучати по-новому як визнані, так і свіжі композиції колективу, та подарують глядачам незабутнє музичне шоу, головна мета якого – надати адресну допомогу постраждалим у зоні АТО українським військовим.

Теґи: Українська музика, український рок, Друга Ріка, Париж

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *