Друга Ріка – Монстр
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Друга Ріка – Монстр (Кліп)

Монстроманія триває! Слідом за нещодавно оприлюдненим першим синглом з майбутнього альбому «Другої Ріки», пісня під назвою «Монстр» отримала і своє візуальне втілення. Що цікаво, нове відео стало тридцятим ювілейним роликом офіційної відеографії популярного гурту.

Творчий тандем режисерів даної роботи, Дмитро Маніфест та Дмитро Шмурак, запропонували глядачам перенестися у відносно недалеке майбутнє та зануритись в історію однієї звичайної родини. Не дивлячись на назву «Монстр», головним героєм свіжого кліпу став робот, якого власники замінили на новішу модель через його технічну недосконалість. Зазначимо, що назва пісні та її меседж роблять відсилку зовсім не до образів вигаданих персонажів, а швидше до людських рис характеру та вчинків по відношенню до друзів, хай навіть, інколи, й уявних.

Як розповів лідер «Другої Ріки» Валерій Харчишин, після того як із композицією «Монстр» ознайомились його рідні та близькі, він почав отримувати цілі серії дитячих малюнків, створених під враженнями від пісні. Саме тому співаку прийшла ідея започаткувати цілий конкурс для творчої малечі, прийняти участь у якому наразі можуть абсолютно усі бажаючі. Завантажити монстрів-конкурсантів треба на офіційну сторінку гурту у соціальний мережі ВКонтакті, а по завершенню конкурсу за мотивами кращих робіт буде створено колекцію фірмових листівок музичної команди.

Друга Ріка – Монстр

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *