Друга Ріка – Дощ / Хай вмиє нас
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Друга Ріка – Дощ / Хай вмиє нас (Кліп)

Українські Доріани Греї зі своїми авторськими музичними картинами: гурт «Друга Ріка» презентував новий кліп «Дощ / Хай вмиє нас», у якому зобразив власну старість. До речі, подібні перетворення виконавців у кадрі одразу ж викликають асоціації з музичним відео Rammstein до пісні Keine Lust, але у тій роботі музикантів не стільки зістарили, скільки додали їм кілька десятків зайвих кілограм.

Зістарити всіх учасників «Другої Ріки» взявся колишній учасник команди Віктор Скуратовський, який не тільки виступив у ролі режисера кліпу, але і з’явився у декількох кадрах. Цікаво, що за словами Валерія Харчишина, ідея показати у кадрі дещо подібне виникла у нього ще у далекому 2011 році, а підходяща для задуму композиція з’явилася в альбомі «Піраміда» аж шість років по тому.

Як зазначив в анотації до кліпу лідер «Другої Ріки» Валерій Харчишин, ніколи точно не можна сказати, чи доживеш ти до старості, тому він із хлопцями вирішив зістарити себе вже зараз, примірявши на себе образ стариганів заздалегідь. У результаті, за словами виконавця, вийшло таке собі відео з майбутнього, відео про них самих.

«Навряд чи до того віку зрозумієш, що таке старість. Якщо не згадати «жить осталось так мало – мне уже семнадцать лет», – пише у «Фейсбук» Валерій, маючи на увазі пісню зі стрічки «Труффальдино из Бергамо» (1977).

Зйомки відео «Дощ / Хай вмиє нас» проходили у Києві. У кадрах ролика можна впізнати столичний ВДНГ, Бессарабську площу, а також найголовніше місце в житті групи – їхню репетиційну базу. Оператором роботи став Володимир Шкляревський.

Друга Ріка – Дощ / Хай вмиє нас

Друга Ріка y Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олександр says:

    Хороша пісня! Друга Ріка рулить!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *