Друга Ріка – Чи ти почув
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Друга Ріка – Чи ти почув / for Mariupol (Кліп)

Учасники відомого українського гурту «Друга Ріка» оприлюднили нову композицію «Чи ти почув» та офіційне відео до неї. Вперше музиканти виконали її у рамках благодійного online-концерту, який відбувся у квітні. Тоді гурт присвятив свою роботу заручникам заводу «Азовсталь» та всім постраждалим мешканцям Маріуполя – міста, що стало уособленням всіх понівечиних міст нашої країни та всіх територій, які наразі тимчасово окуповано ворогами.

Авторство слів належить Ростиславу Домішевському («ЕХО») та Валерію Харчишину. Музика – Ростислав Домішевський та учасники команди «Друга Ріка».

Друга Ріка – Чи ти почув

За словами музикантів, у часи, коли ми щодня втрачаємо найкращих співгромадян, існує вірогідність зневіритися та просто втратити природню жагу до життя. І саме у цьому полягає задум ворога. Тому у пісні «Чи ти почув» йдеться про те, що треба не зважаючи ні на що продовжувати боротьбу та триматися за кожну миттєвість, намагатися відчути її та прожити серцем.

У свіжому кліпі використо кадри короткометражної стрічки на реальних подіях A lifetime older, яку три роки тому зняв Гео Лерос. У тому фільмі емоції головного героя – це марення пораненого воїна, його згадки про найкращі миттєвості життя, про кохання, улюблену роботу, тощо. І саме ці епізоди з минулого дають йому силу продовжувати боротися за життя.

Монтаж відео – Віктор Скуратовський.

Друга Ріка – Чи ти почув / for Mariupol

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *