Друга Ріка – Ангел
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Друга Ріка – Ангел (Кліп)

Обидва сингли з майбутнього альбому «Другої Ріки», майже одразу після свого оприлюднення у мережі, отримали доповнення у вигляді відео доріжки: слідом за історією про «Монстра», популярний гурт переповів прихильникам розповідь про «Ангела». Якщо вже заглиблюватись у деталі, то в новому кліпі Валерія Харчишина і компанії мова піде не стільки про небесних мешканців, скільки про представників населення земного, та їхню неймовірну потужну силу думки. Режисером та оператором нової роботи виступив столичний режисер Гео Лерос.

У свіжому кліпі «Ангел» глядач познайомиться з образами молодого письменника (Макс Тархов) та дівчини, яка ніби зійшла зі сторінок його роману (Олена Гайваненко). За сюжетом головна героїня знаходить під ногами сторінки з творінь митця, наче відповіді на її одвічні життєві питання, які у фіналі мають скластися у найважливішу відповідь. Відповідь, до якої дівчина прямувала все життя.

«Чи бувало у вас таке, коли думаєш про людину, а вона ні з того ні з сього дзвонить вам або пише повідомлення? Саме такий зв’язок на відстані ми хотіли змалювати у кліпі. Адже він насправді існує! Навіть коли ви не бачитеся, сила думок космічна! Ваш навколишній світ, ваші захоплення і навіть образ коханої людини спочатку формуються в уяві, силою власної думки. Ви можете обирати тільки з того, що придумали самі. Так само і з янголами – ви його не бачите, але він є, і він завжди поруч з вами. І щасливий той, хто зустрів його ще на землі», – розповів лідер «Другої Ріки» Валерій Харчишин.

Українська музика: Друга Ріка – Ангел

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *