Друга Ріка – Ангел
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Друга Ріка – Ангел (Сингл)

Хто вже тільки з українських виконавців не оспівував у своїй творчості янголів – такі композиції були у Лами, «Тартака», Сергія Бабкіна, гуртів «Без Обмежень», «МЕРІ», «Фліт», та багатьох-багатьох інших. А відсьогодні пісня під назвою «Ангел» з’явилася в репертуарі гурту «Друга Ріка», у якості символічного протиставлення раніше оприлюдненому синглу «Монстр». До речі, і «Монстр», і «Ангел» увійдуть до майбутнього студійного альбому команди, робота над яким наразі триває.

Зазначимо, що дана композиція раніше мала й іншу назву – Retro, через велику схожість з музичним матеріалом з найперших періодів творчої діяльності «Другої Ріки». Загалом текст сьогоднішньої новинки лідер гурту Валерій Харчишин написав ще близько року тому і навіть думав оприлюднити «Ангела» у якості першого офіційного синглу з майбутньої платівки. Втім, представивши на розсуд друзів і колег дві демо-замальовки «Ангела» і «Монстра», Валерій все ж таки дослухався до думки загалу першим «випустити з клітки» саме «Монстра». На відміну від достатньо притаманного для команди аранжування, вокальні партії нової пісні навпаки, на думку співака, є нетиповими у порівнянні з попередніми творами гурту через свою підвищену мелодику, що додає твору оригінальності.

Учасники «Другої Ріки» поширили свою новинку на сторінках спільнот у соціальних мережах, тому зі свіжим треком можна вільно ознайомитись в Інтернеті або ж придбати за допомогою iTunes.

Українська музика: Друга Ріка – Ангел

iTunes


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. FenderST says:

    Ну блін, чуваки взагалі в попсу скотилися таку, що жесть

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *