Друг Самурая – Крок За Край
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Друг Самурая – Крок За Край (Сингл)

Знайомтеся – новостворений гурт «Друг Самурая» із відомими музикантами у складі та його перша оприлюднена пісня «Крок За Край»! Як зазначають самі учасники команди, «Друг Самурая» – це продовження історії любові та відданості колишніх музикантів «Димної Суміші» – Сергія Мартинова, Ігора Гержини та Олега Федосова, а також, звісно, новий таємничий фронтмен.

Наразі вокаліста колективу слухачам запропонували вирахувати за вокалом, або ж за потилицею, зображеною на обкладинці синглу «Крок За Край». А вже завтра, 8 серпня 2018 року, музиканти закликають усіх охочих взяти участь у зйомках кліпу до свіжого треку та разом із тим поспілкуватися з цим музичним «містером Х». Знімальний процес розпочнеться рівно о 17:00 за адресою: Русанівські сади, вулиця 15-а Cадова.

«Ми граємо музику, бо рок-н-рол у нас, а ми у ньому. На своєму прикладі ми показуємо що все можливо і головне – це музика. «ДС» завжди це робила і «ДС» продовжує цей меседж. Від нас буде різне, від слему до пісень з оркестром», – обіцяють «Друг Самурая», або «ДС» номер два, if you know what it mean.

Звісно, поява гурту зі скороченням назви, аналогічним до скорочення «Димної Суміші», не могла не викликати нову хвилю суперечок та обговорень стосовно розпаду останніх та авторських прав. Зокрема колишній лідер «Суміші» Саша Чемеров (нині фронтмен The Gitas) написав у Facebook, що йому «дуже соромно за вашого друга», а у коментарях до цього допису звинуватив новий гурт у плагіаті не тільки назви, але і пісні: «А пісню використовувати не нову, це як називається? Я чекаю альбому, цікаво послухати інтерпретацію мого неконтрольованого вкладу в цю ганьбу». Самі музиканти гурту «Друг Самурая» на своїй сторінці ці звинувачення спростували та зауважили, що Саша Чемеров не є співавтором композиції «Крок За Край». Далі буде?

До речі, згаданий паном Чемеровим альбом не є чимось ефемерним – його учасники гурту «Друг Самурая» вже записали і готуються презентувати загалу до завершення поточного року.

Друг Самурая – Крок За Край

Друг Самурая y Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *