Drofa – Янголи
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Drofa – Янголи (Кліп)

Спеціально для всіх офісних працівників, які з самого ранку п’ятниці очікують на завершення останнього робочого дня тижня, ми підібрали дуже тематичний морський кліп. Нове відео проекту Drofa під назвою «Янголи» від київського музиканта Олег Дрофа – це справжнісінька «сіль на рану», яка ще більше пече під час нагальних гарячих літніх днів. Звісно що це все не стосується тих щасливчиків, які просто зараз ніжаться на березі океану, моря чи бодай якихось водойм поменше.

Як ви вже могли здогадатися, у свіжому відео «Янголи» формації Drofa, ви побачите воду та пляж, а якщо точніше, то величний Тихий Океан на узбережжі Лос-Анджелесу, а також притаманні супутні пейзажі, що буквально захоплюють подих. Варто зазначити, що океан у кліпі з’явився не просто так, адже він символізує внутрішню свободу, про яку йдеться в пісні, та яку кожен з нас обов’язково має для себе віднайти, подолавши певні труднощі.

За словами музиканта, композиція «Янголи» з’явилася на світ буквально за декілька хвилин – це було миттєве натхнення, яке окрім своєї основної ідеї, влучно змальовує виконавця та його загальний внутрішній стан. «Одного дня, коли я просто мив посуд, у моїй голові з’явилася мелодія. Я вирішив не зволікати та не втрачати момент, взяв до рук гітару, навіть не встигнувши витерти руки, і написав пісню за якихось 10 хвилин. Хочу побажати всім слухачам невпинно прямувати до своєї свободи, мужньо долаючи перешкоди, а також ніколи не боятися ділитися своїми переживаннями: чим довше тримаєш у собі, тим більше погіршуєш ситуацію», – написав у соціальних мережах Олег Дрофа.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Василь says:

    Класнооо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *