DROFA – Believer
Матеріали, Популярна музика, Релізи

DROFA – Believer (EP)

Олег Дрофа – столичний виконавець, який вже понад десять років пише композиції для відомих вітчизняних артистів. Поточний 2018 рік для Олега розпочався досить активно, адже зовсім нещодавно артист здійснив реліз міні-альбому Believer та кліпу до його титульного однойменного синглу. Свіжа платівка вмістила у себе чотири треки, два з яких виконано українською мовою, ще один – англійською, та вступне intro.

Запис: Євген Бедненко; зведення: Роман Черенов; мастеринг: Сергій Попик. У саунд-продюсуванні пісенного матеріалу нового ЕР Олегу допомагав Євген Бедненко.

«Цей альбом нагадує мені про власне дитинство, про той час, коли я мріяв стати схожим на Марті Макфлая (головний герой фантастичної пригодницької трилогії «Назад в майбутнє», – прим.) та подорожувати у часі на своєму літаючому Делоріані, це той стан, коли ти молодий і настільки щиро мрієш, що взагалі не помічаєш перед собою жодних перешкод. Ви дійсно можете існувати вічно, якщо у вас є власний всесвіт. Буду всім вдячний за зворотні відгуки», – ділиться спогадами Олег.

Що стосується нового кліпу на пісню Believer, то його знімали в залі кінотеатру «Кінопанорама». За словами музиканта, це дуже світла композиція, дещо незвична для вітчизняного локального музичного простору і тому у кліпі до неї прагнули передати саме той стан, коли молодість стирає будь-які перепони до внутрішньої свободи.

«І сміялися, і плакали, і опускали руки, здавалися, потім знову вставали і йшли далі. Ми фактично зробили це вдвох (з оператором-постановником Андрієм Лісановим, – прим.) з нуля, і пам’ятаю, коли написали сценарій і намалювали перше розкадрування, навіть не вірили, що зможемо таке здійснити. Був тільки шолом, який я зберігав 3 роки, і все. Переглядів мало, та й чорт з ними, адже головне – це коли ти не здаєшся до останнього, коли перемагаєш над самим собою», – розповів про кліп засновник проекту DROFA.

Сам ролик ви можете переглянути на каналі DROFA у YouTube, а новий міні-альбом можна офіційно придбати за вищевказаними посиланнями.

Українська музика: DROFA – Believer

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *