Drama Queen – Ти цілуєш її
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Drama Queen – Ти цілуєш її (Сингл)

Наприкінці березня 2017 року кияни з гурту Drama Queen представили на розсуд загалу свій шеститрековий дебютний міні-альбом, про який ми розповідали читачам «Нотаток», а наразі вже готові презентувати чергову частинку своїх студійних напрацювань у вигляді синглу «Ти цілуєш її». Так само як i попередня робота, ця пісня була створена у співпраці з музичним продюсером Петром Чернявським. Музиканти гурту зізнаються, що «пісня була створена та записана на одному подисі, таке відчуття, що ми й не виходили з Петром зі студії з моменту запису EP».

«Одразу, як я почув демо-запис, що надіслали хлопці з гурту Drama Queen, мені стало ясно, що і як ми цього разу будемо робити. Маю сказати, що це достатньо таки приємне відчуття, яке не покидало весь час виробництва», – каже продюсер.

«Нам дійсно до душі той результат, що ми отримали у фіналі роботи: трек динамічний, навіть «гострий», якщо можна так сказати. У пісні «Ти цілуєш її» є пристрасть і любов, відчайдушність і впевненість – маємо надію, що абсолютно кожен слухач знайде тут свою історію», – додають музиканти.

Свіжий сингл буде доступний для прослуховування і скачування на переважній більшості онлайн-ресурсів, включаючи Apple Music/iTunes, Spotify, Google Play Music, SoundCloud тощо.

Додамо, що, отримавши від дебютного міні-альбому позитивні відгуки у пресі й істотний airplay від вітчизняних радіомовців, хлопці також розгорнули протягом цього періоду активну концертну діяльність i за досить короткий час набули досвіду виступів на різноманітних концертних майданчиках – від затишних невеличких клубів до багатотисячних фестивалів. Зокрема, влітку 2017 Drama Queen встигли очолити головну сцену Дня рок-музики фестивалю Open Podil 2017, відіграти у компанії гурту «Скрябін» на Фієсті Велика Буча, а також виступити у фіналі конкурсу «Хіт-конвеєр» від каналу М2 на Співочому полі в Києві. Сповнений оптимізмом та вдячністю публіки, гурт просто повинен був віддячити новим енергiйним треком, яким і став сингл «Ти цілуєш її».

Українська музика: Drama Queen – Ти цілуєш її

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *