DRAM – Тримай
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

DRAM – Тримай (Сингл)

Маємо для вас новинку від барабанщика альтернативного гурту Merva Дмитра Карасюка, він же Dram, у вигляді нового авторського синглу «Тримай». Свіжа композиція поповнила доробок сольних напрацювань музиканта, створених на засадах one-man band формації – на всіх інструментах, що звучать у пісні, Дмитро грає самотужки. Ба більше, студійний запис треку також справа рук Dram`а, який працював над ним на Merva Studio.

«Взагалі-то я навіть не сприймаю «Тримай» як класичну пісню. Для мене це розповідь про мій емоційний фон, який мав місце у певний період мого життя. Зрештою, це можна сказати і про всі інші мої музичні полотна. У композиції йдеться про стан алкогольного сп’яніння, про дії затьмареного мозку та загальний психічний стан, характерний для таких моментів. У ній ви почуєте те сире звучання, до якого я так довго прагнув. Написав я її, до речі, на наступний день після однієї гучної вечірки, якщо ви розумієте про що я», – посміхаючись, розповів «Нотаткам» Dram.

«Щодо подальших творчих планів мого власного проекту, то я намагаюся нічого не планувати, лише мріяти. Я мрію про те, щоб був мир і любов. І якщо моя особиста творчість когось мотивує і дає заряд енергії, то я буду надихати цих людей до останнього подиху», – додав він.

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *