DoVira
Етно та фольк, Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

DoVira – Відео

Канадський етно-гурт “DoVira” компонує у своїй творчості стародавні народні українські мотиви, джазові аккомпонементи і вставки сучасної електронної музики. Музиканти мають за мету досягнення свіжого і м`якого звука, що поєднає у собі українську музичну спадщину із сучасними елементами різних стилів, не втративши особливу фолькльорну атмосферу композицій.

Вокалістка колективу “DoVira” Стася Єрофєєва народилася в Києві і зростала у атмосфері народної української музики. Її батько був солістом гурту “Рутенія”, який був дуже популярним і впливовим у період всеукраїнського визвольного руху за незалежність наприкінці 80-х років. Емігрувавши в Торонто, Стася продовжує навчатись музиці у місцевому Humber College, де вона і зустріла теперішних музикантів гурту, які розділили її музичні погляди і непереборне прагнення до створення етнічного фьюжн-джаз-проекту.

Наразі “DoVira” працює над створенням повноформатного студійного альбому, що має стати першим великим студійним доробком гурту і втілити в життя всі заплановані музичні ідеї. Музиканти сподіваються, що платівку можна буде придбати не тільки у Канаді, а і в рідній Україні.

[accordions]
[accordion title=”Ой чий то кінь стоїть”]

[/accordion]
[accordion title=”Несе Галя воду”]

[/accordion]
[accordion title=”Їхав козак мiстом”]

[/accordion]
[/accordions]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *