DoVira – Obrys
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

DoVira – Obrys (EP)

Світ побачив перший реліз молодого канадського гурту DoVira – слідом за кількома опублікованими музичними відео, які, до речі, отримали чимало схвальних відгуків від слухачів та музичних критиків, музиканти записали свій дебютний студійний EP під назвою Obrys.

Вокалістка та засновниця проекту DoVira , Настя Єрофеєва (Stacey Yerofeyeva), народилася в Києві і зростала у атмосфері класичної та народної української музики. ЇЇ батько – Кость Єрофєєв – український музикант, журналіст, поет, вокаліст і клавішник відомої групи «Рутенія», яка була дуже популярною та впливовою в період всеукраїнського визвольного руху за незалежність наприкінці 80-х років. Переїхавши до Канади, Анастасія продовжила активно займатися музикою, познайомившись з місцевими музикантами, з якими у результаті й було створено експериментальний проект DoVira. «DoVira — це музиканти, які регулярно мають виступи по всій Канаді та Північній Америці. Однак наш спільний проект відносно молодий. Наразі ми поступово зростаємо і розширюємося», – розповіла Настя.

Музиканти пропонують слухачу власне бачення відомих українських народних пісень, які зазвучали зовсім по-новому в експериментальних джазових та блюзових обробках гурту. У згаданих трохи вище відео, широкому загалу було представлено композиції «Ой чий то кінь стоїть», «Несе Галя воду» та «Їхав козак містом» в інтерпретації «Довіри», а у свіжому EP під назвою Obrys, окрім ремастерингу цих творів, також присутні такі пісні, як «Ти Ж Мене Підманула» та «Ой У Неділеньку». Мастерингом нового релізу займався Nathan Carter Moore на власній студії NCM Sound у Торонто.

Загалом над «Обрисом» працювали наступні музиканти: Настя Єрофеєва (вокал та клавіші), Mark Rynkun (бас), Patrick O’Reilly (гітара), Derek Gray (перкусія), Bart Milczarczyk (гітара та бузукі), George Nikolov (ударні), та запрошені музиканти Ryan Milliken, Matt Heron, Greg Bevis, Jill Harris і Waleed Abdulhamid.


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/60221021″ params=”color=494949&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *