Довгий Пес – У лісі
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Довгий Пес – У лісі (Кліп)

Учасник українського реп-гурту гурту «Ціна Ритму» на псевдо Довгий Пес презентує нову роботу під назвою «У лісі». За словами виконавця, під час карантину багато людей усвідомило, що їм найбільше не вистачає звичайних, на перший погляд, речей, а до лісу хочеться поїхати більше, аніж до Єгипту.

«У лісі» – це трек про колись і зараз, про цінності людини, які міняються з роками та з умовами. Ліс, як еталон спокійного середовища, куди ми потрапляємо лише тоді, коли наводимо порядок у голові. Трек був написаний до карантину, але з його початком я зрозумів, що це якраз те, чого люди лишились на певний час – можливості радіти звичному, яке завжди було під боком. Записували і знімали вже на карантині, тож було дуже приємно виїхати до лісу після довготривалого перебування у чотирьох стінах. Відео умовно розділене на 2 частини: ліс, як можливість щиро радіти навколишньому, бачити щастя у дрібничках, та світла, велика кімната, як щоденна обмеженість. Світло потрапляє до нас, але ми все одно залишаємось у межах кімнати, прив’язані до неї роботою, життям», – розповів «Нотаткам» Довгий Пес.

Додамо, що свіжий трек «У лісі», який став для автора результатом переусвідомлення та розставлення нових пріоритетів, можна офіційно придбати на популярних медіа-майданчиках, скориставшись вказаним нижче посиланням.

Довгий Пес – У лісі
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *