Довгий Пес та Jointjay – JOINTMAN
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Довгий Пес та Jointjay – JOINTMAN (Кліп)

Учасник української пост хіп-хоп формації «Ціна Ритму», відомий як Довгий Пес, презентував відеокліп на трек JOINTMAN. Спільна робота Довгого Пса та бітмейкера Jointjay розповідає про незвичайного супергероя, який робить людей добрішими.

Відео розповідає про супергероя на імя JOINTMAN, котрий рятує світ від безкультурних людей та вандалів. JOINTMAN нападає на таких людей і специфічним способом робить їх кращими. У той же час на супергероя намагаються полювати члени Антикультурного клубу, яким не подобається те, що люди стають кращими.

«Таким способом я хотів показати, що справжній ворог завжди ближче, чим намальований. На відміну від алкоголю, каннабіс не викликає в людей агресію, а, навпаки робить їх спокійнішими та людянішими. Звісно, споживання подібного «продукту» поки заборонено в Україні, і ми з командою не закликаємо його вживати, але намагаємося змінювати суспільну думку, руйнувати міф про «особливо небезпечну наркотичну речовину», в соціумі, де значно тяжчий наркотик – алкоголь доступний кожному підлітку і це, чомусь, не викликає ніяких питань», – говорить Довгий Пес.

Учасник Ціни Ритму розповідає: ідея для кліпу і треку з’явилися одночасно і нерозривно зв’язані між собою, як і музика від Jointjay. В зйомках кліпу, що проходили минулої осені, взяли участь представники формації «Ціна Ритму».

Роль JOINTMAN’а виконав Дмитро Ковальчук. Оператор – Collin_Dread. Ідея та монтаж кліпу – Довгий Пес. Запис та зведення – Warewo Records.

Довгий Пес та Jointjay – JOINTMAN

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *