Довгий Пес та Jointjay - Колискова
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Довгий Пес та Jointjay – Колискова (Сингл)

«Твій сусід гучно себе веде, Я чув, ти заручник його ідей. А кулі летять у твоїх людей»: Довгий Пес та Jointjay презентував новий сингл «Колискова».

Трек – про тих, хто думає, що їхня участь на Землі не є важливою і не включає вирішення важливих процесів життєдіяльності, які впливають на світовий уклад. Він – про тих у кого «хата скраю», про тих хто до останнього очікує, що його не зачіпить.

Довгий Пес та Jointjay - Колискова

«Є доволі не мало людей, які не проявляють ініціативу, коли відбувається ситуація, яка потребує втручання. Думають, що це не стосується їх, але насправді, якщо ви можете запобігти здійснення будь-яких навіть натяків на злочин проти людяності, потрібно діяти. Ми звичайно є краплями в океані, але важливішим є те що ми самі визначаємо напрямок течії. Наша країна як і завжди, саме зараз це доводить. Людяність завжди перемагатиме звірство. Тільки для цього потрібно елементарно почати реагувати і досягати результатів. Не дозволяйте спати вашій свідомості, думати «да какая разніца» і вважати вбивців «брацьким народом», фільтруйте «лідерів думок» і допомагайте армії», – говорить Довгий Пес.

Меланхолійний біт для композиції написав один із саундпродюсерів об’єднання Ціна Ритму Jointjay.

Довгий Пес та Jointjay – Колискова

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *