Довгий Пес – #олскул
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Довгий Пес – #олскул (Альбом)

Хіп-хоп/реп виконавець на псевдо Довгий Пес оприлюднив свій новий повноформатний альбом під назвою #олскул. За словами автора, концепція платівки полягає в обхваті жанрів старої та нової школи, об’єднаних на релізі. Робота над лонг-плеєм зайняла у нього трохи більше року.

Ось що розповів читачам «Нотаток» про альбом #олскул сам Довгий Пес:

«Альбом #олскул я розпочав писати коли перебрався до Львова, на студію Kickit Records. Маючи доступ до всього необхідного та хороших бітмейкерів поруч – почали з’являтись перші треки. Я зрозумів, що не можу працювати в одній стилістиці, тому задумався над тим, щоб треки були різні та охоплювали якісь певні періоди розвитку репу. Звісно, у 80ті та 90ті я вже не йшов, бо не впевнений що це зараз комусь потрібно. Є велика кількість такої музики, яка звучить в дусі тої епохи, і українському чувакові не вдасться повторити подібне. Бум-беп стиль 90х тісно йшов зі мною та «Ціною Ритму» (моя команда) впродовж довгих років нашої творчості, тому робити ще щось на такий лад не було бажання.

Альбом має доволі чілловий настрій, мінорні нотки та атмосферну музику. Я хотів розповідати історії, та продемонструвати, що нова школа може звучати чіллово, нести в собі більше змісту, ніж у хайпових виконавців світового масштабу. Згодом студія, через яку я переїхав, закрилась, і мені довелось шукати варіанти щоб допрацювати альбом. Майже половину матеріалу я вже дописував в різних людей і не лише у Львові, а над звуком у фінальному вигляді попрацював мій друг і колега Макс, Union Records. На зміну темної смужки прийшла біла, і після закриття студії, до якої я вже сильно звик, в моєму житті з’явився свіжоспечений бітмейкер Jointjay, який покорив мене своїм відчуттям музики. Глибокі атмосферні семпли, які переважали в звучанні старої школи та нові драм партії, з так званого нью скулу ідеально вписувались до концепції альбому, де я зібрався поєднувати школи звучання. Інша половина альбому була допрацьована під продакшн цього молодого чоловіка, і тепер ви маєте змогу почути те, над чим ми працювали цілий рік».

Офіційна презентація диску відбудеться 20-ого березня у місті Лева в клубі TEATR. Ось посилання на подію у соціальних мережах.

Довгий Пес – #олскул
Придбати альбом
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *