Довгий Пес – Лайна П
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Довгий Пес – Лайна П (Кліп)

Довгий Пес висловився на тему «смерті» українського репу: «В країні, де повно лайна, такий і лайн ап».

«Трек «Лайна П» був створений під музику від Jointjay та вмістив у собі думки стосовно відношення ЗМІ і мас до українського репу. Потім Варениця видав статтю, в якій пробував хоронити український реп. Це все виявилось промо до альбому артиста, якого піарить агентство Варениці, але репери вирішили відреагувати на це все акцією #rapinpeace. Обміркувавши все, я вирішив не брати участь в промо самого Варениці як людини, чиє слово може дійсно хоронити український реп. Банально, тому що це не так… Тому кліп виходить зараз, щоб на нього теж звертали увагу.

Кліп було відзнято за 2 дні, в умовах швидкого темпу, за 200 гривень. Це, щоб ви розуміли, означає, що контент можна і треба створювати виходячи з тих умов, які у вас є. А, ну так, і ще знайомства  Звичайно, що без моїх друзів з камерою та прямими руками цей кліп мені обійшовся би значно дорожче, але коли ти твориш, заряджаєш всіх навколо , використовуєш мінімальні шанси – людям з тобою цікаво попрацювати. Так сталось із командою Remafo, яка і музику пише, і відео знімає. Дякую хлопцям за саппорт», – розповів «Нотаткам» Довгий Пес.

Він також додав, що новий музичний матеріал планує видавати у вигляді синглів, адже, на думку виконавця, альбоми в андеграунді займають надто багато часу, зусиль, коштів, і не приносять належних фідбеків. Окрім того, маємо для вас анонс: 15 серпня у Львові відбудеться перша презентація альбому #олскул Довгого Пса у рамках вечірки DVIR 2.0. Музика на відкритому просторі, приємний вайб і атмосферу гарантовано, тож запрошуємо усіх бажаючих.

Довгий Пес – Лайна П
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *