Довгий Пес та Jointjay – Пуф-Пуф
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Довгий Пес та Jointjay – Пуф-Пуф (Кліп)

Довгий Пес випустив відео та трек «Пуф-Пуф» до всесвітнього дня 4.20 (20 квітня).

Один із лідерів українського пост хіп-хоп об’єднання «Ціна Ритму», відомий як Довгий Пес, презентував трек та відеокліп «Пуф-Пуф». Це нова легка робота про те, як звичайна молодь може проводити час на вечірці і, водночас, заява щодо статусу марихуани в суспільстві.

«Пуф-Пуф» продовжує ненав’язливо пропагувати декриміналізацію вживання марихуани та подальшу її легалізацію і недаремно виходить в світ 20 квітня, адже саме в цей час, представники даної культури “420” збираються для того, щоб привернути увагу до політики держави та ставлення суспільства до статусу марихуани.

«Звичайно ж, ми підтримуємо майбутню декриміналізацію та легалізацію, адже впевнені, що проблема надзвичайно роздута. Вживання марихуани – чи не найменша «проблема», тож чому це досі поза законом – питання до влади, яка не лишилась корупції, брехні та алкоголю, але вдає із себе святих, коли мова заходить про звичайну травку», – пояснює Довгий Пес.

Якщо ж відкинути політичний підтекст, то це трек, під який просто добре чілити одному, або в компанії близьких тобі людей, відкинувши усі проблеми, негаразди та «невідкладні справи», за якими, часто, не видно навіть справжнього життя.

Відеоверсію роботи «Пуф-Пуф» можна назвати рум-відео (як альтерантива стріт-відео) від артиста. До формату кліпу команда Ціни Ритму прийшла через черговий локдаун та карантин, викликаний пандемією COVID-19. Такий «кімнатний» формат тільки підсилив трек.

Музику до «Пуф-Пуф» написав Jointjay, бітмейкер команди Ціна Ритму.

Довгий Пес та Jointjay – Пуф-Пуф

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *