Довгий Пес – 10 хвилин на березі моря
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Довгий Пес – 10 хвилин на березі моря (EP)

Львівський реп-виконавець Довгий Пес (учасник колективу «Ціна Ритму», Kickit Crew) запропонував усім поціновувачам жанру хоч б на декілька хвилин перенестися на берег холодного моря. Саме таку назву, «10 хвилин на березі моря», носить його новий трьохтрековий реліз, створений спільно із бітмейкером Original Dizzy, до якого увійшли пісні «Бум», «Гуд» та «Втеча».

Роботу над ЕР було розпочато восени 2018 року, коли автор покинув роботу і вирішив присвятити всього себе творчості. Тоді і почалася співпраця із одеським бітмейкером на псевдо Original Dizzy, у результаті якої Довгий Пес отримав три інструментальних треки, що стали згодом основою для релізу «10 хвилин на березі моря».

«До вашої уваги три атмосферні композиції від Довгого Пса та Original Dizzy, які перенесуть вас до осені, на прохолодні береги Одеси, де ця музика і була створена. Всі пісні пронизує меланхолічний настрій, а тематика настільки широка, як і горизонт моря. В релізі розглянута людська невпевненість, невизначеність, небажання володіти ситуацією та розумітися на подіях, які трапляються навколо нас. Ми рекомендуємо вживати цю музику десятихвилинними порціями, плавно минаючи вечірнє місто в теплому салоні автомобіля, або ж у колі друзів, передаючи настрій по колу. Приємного прослуховування!» – побажав усім Довгий Пес.

Зауважимо, що ЕР «10 хвилин на березі моря» можна вільно послухати у мережі, або придбати на популярних медіа-сервісах, підтримавши тим самим його авторів.

Довгий Пес – 10 хвилин на березі моря
Придбати

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Олег Собчук says:

    Слухаю всі його релізи=))Дякую=))!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *